4Gbps

Vis som Gitter Liste
Sorter efter
Vis per side

FTLF1424P2BCD - 4Gb 10KM FTLF8519P2BCD SFP SX Fiber Op

Condition: Refurbished, brown box
FTLF1424P2BCD
90,00 kr. (DKK)
Available stock: 3

FTLF8524P2BNL-MD - FINISAR 4GB GBIC SFP Transceiver

Condition: Refurbished, brown box
FTLF8524P2BNL-MD
12,00 kr. (DKK)
Available stock: 1

FTLF8524P2BNL-SU - Finisar 4GB SFP Fibre Channel 850nm

Condition: Refurbished, brown box
FTLF8524P2BNL-SU
18,00 kr. (DKK)
Available stock: 26

FTLF8524P2BNV - 4Gbps SW GBIC Finisar

Condition: Refurbished, brown box
FTLF8524P2BNV
14,00 kr. (DKK)
Available stock: 50