CABLE

Vis som Gitter Liste
Sorter efter
Vis per side

AJ836A - HP 5m Fiber Optic Cable LC/LC

Condition: Refurbished, brown box
AJ836A
60,00 kr. (DKK)
Available stock: 10

JD095C - HP X240 10G SFP+/SFP+ 0.65m DAC Cable

Condition: Refurbished, brown box
JD095C
Anmod om Pris
No Stock Available

JG081C - HP X240 10G SFP+ 5m DAC Cable

Condition: Refurbished, brown box
JG081C
Anmod om Pris
No Stock Available

JG328A - HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 5M Cable

Condition: Refurbished, brown box
JG328A
600,00 kr. (DKK)
Available stock: 1

QK733A - HP FLEX LC/LC MM OM4 2M FC Cable

Condition: Refurbished, brown box
QK733A
240,00 kr. (DKK)
Available stock: 4

QK734A - HP OM4 LC/LC 5M Fiber Cable

Condition: Refurbished, brown box
QK734A
120,00 kr. (DKK)
Available stock: 24